Bambely.pl

Postaw na naturę i wybitną jakość

Świece sojowe

Dlaczego warto wybrać świece AirFlavour?

Dlaczego warto wybrać świece AirFlavour?

AirFlavour to mała manufaktura w której ręcznie tworzymy aromatyczne świece sojowe z najwyższej jakości wegańskiego 100% wosku sojowego. Każda ze świec wykonujemy z najwyższą starannością aby każdy zapach zapadł Ci głeboko w pamięci i abyś z chęcią wrócił do nas po kolejny słoiczek pełen cudownego i aromatycznego zapachu.

Każda świeca sojowa to inna historia, inny klimat który odczujesz po odpaleniu jednej z nich. Aby zapach był intensywny, nasze świece sojowe leżakują minimum tydzień aby zapach który jej nadaliśmy dobrze połączył się z woskiem. Nasza świeca to idealny prezent lub upominek dla bliskiej osoby, możesz wybrać ofertę prezentową i zapakujemy ją w firmowy woreczek lniany,a po wypaleniu świecy słoiczek można użyć na wiele sposobów aby zadbać o ekologie. Sprawdź świece które oferujemy i wejdź w świat cudownych zapachów.

Dlaczego świece sojowe a nie parafinowe? Świece parafinowe mają wiele minusów, poza niską ceną w porównaniu z innymi świecami, ciężko doszukać się plusów. Między innymi podczas ich spalania uwalnia się wiele szkodliwych substancji dla ludzkiego zdrowia, a także dla zwierząt domowych.

Dodatkowo świece parafinowe kopcą i brzydko pachną podczas spalania, a w zamkniętym pomieszczeniu wytwarzają dużo dwutlenku węgla przez co możemy odczuć bóle głowy. Natomiast świece sojowe to przede wszystkim bezpieczne spalanie bez toksyn oraz prawie dwa razy dłuższe palenie się świecy dzięki o wiele niższej temperaturze spalania od parafiny, wosk sojowy po prostu topi się dłużej.

Świeca sojowa jest na tyle bezpieczna, że może być stosowana w obecności osób chorych na astmę lub alergików. Dlatego jest to najlepszy wybór do domowego SPA. Mamy nadzieję, że pokochasz nasze świece sojowe tak samo jak zrobiliśmy to my i z przyjemnością będziesz wracał po kolejne zapachy.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *